İade Koşulları

İade Koşulları:

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Sitemizden satın aldığınız hobi malzelemeleri olarak kullanılan ipler vidalı gözler ahşap ürünler gibi bir çok malzeme dünya genelindeki pandemi süreci geçene kadar iade değişim kabul edilmemektedir.

Tarafınıza ulaşan ürün kargo şirketi tarafından hasar verilmiş ulaşırsa elinize kargoyu teslim almama ve tarafımıza haber vermeniz gerekmektedir.

Kargo ambalajı hasarlı yırtık,herhangibi bir durumla karşılaşır ve buna rağmen teslim alırsanız firmamız bu durumdan sorumlu değildir ancak firma yapımız gregi size yardımcı olmak amacı ile durum bize görsel kayıtlarla bildirim yapıldığı takdirde gereken bilgi kargo şirketine bildirilip zararın karşılanması sağlancaktır

Hiçbir sebep olmaksızın ALICI kargoyu teslim almaz geri iade olursa kargo iade bedeli ve tekrar gönderim bedeli ALICIYA yansıtılacaktır

Geri iade durumlarında tarıfımıza bilgilendirme yapılıp ürün firmamıza ulaştıktan sonra ürün bedeli alıcıya geri ödenecektir.

Ücret iadesi istenen ürünler tarafımıza ulaşmadan ücret iadesi gerçekleşmeyecektir.

Alıcının aldığı üründen her hangibi bir sorun olmadan deforme,yıpranma,kullanılmışlık gibi sorunlar olmadığı takdirde ürün iadesi kabul edilmeyecektir.